Nasza oferta

Dotted divider

Sprawimy, że Twoja strona zdobędzie więcej klientów z Google!

Każdego dnia miliony internautów szukają produktów i usług poprzez wyszukiwarkę Google. Wiesz ile spośród nich mogłoby trafić na Twoją ofertę, gdybyś zadbał o jej pozycjonowanie?

60-70% klientów kupujących w sklepach internetowych przychodzi do serwisu z Google. Tak dokładnie, blisko 3/4 przychodu w e-commerce pochodzi z wyszukiwarki.

Jeśli jesteś już zdecydowany i chcesz usłyszeć więcej informacji bezpośrednio – wyślij do nas wiadomość od razu! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej już teraz, przewiń niżej.

70%
klientów sklepów Internetowych pochodzi z wyszukiwarki Google

Case Study – jak działamy?

Dotted divider

Dawniej praktycznie wszystkie agencje oferowały swoim klientom wybór kilku (3, 5, 10) słów kluczowych, które podlegać będą pozycjonowaniu. W dzisiejszych czasach taki sposób realizacji pozycjonowania nie ma absolutnie sensu i ogranicza rozwój biznesu klienta.

Witryny mogą i powinny być widoczne na jak największą ilość słów kluczowych. Co to oznacza? Że ograniczanie się do 10 słów nie jest najkorzystniejszym wyborem. Dlatego od początku swojej działalności oferujemy pozycjonowanie szerokie (ang. long tail) – którego celem jest wypracowanie widoczności na kilkadziesiąt lub nawet kilkaset fraz.

Popatrz na wykres powyżej, to wykres wzrostu widoczności w Google strony jednego z naszych klientów. Rozpoczynaliśmy z pułapu kilku słów kluczowych na które witryna była naturalnie widoczna. Po paru miesiącach witryna osiągnęła widoczność na 3950 fraz i generowała dziesiątki tysięcy wejść z wyszukiwarki.  To jest sukces!

Zastanawiasz się, jak pozycjonowanie stron może przełożyć się na Twoje zyski? Zobacz dane z Google Analytics jednego z naszych klientów z branży obuwniczej. Wzrost przychodu z wyszukiwarki w wyniku pozycjonowania to aż 91% – z 25 do aż 48 tys. złotych!

Jakie usługi marketingowe oferujemy?

Dotted divider

Nasza oferta skupia się na budowaniu widoczności Twojej firmy w internecie! Oferujemy przede wszystkim:

Pozycjonowanie

Audyty SEO

Link building

Kampanie Adwords i FB Ads

Szkolenia SEO

Szkolenia Social Media
i content marketing