18 sierpnia 2016

Usługi SEO

Sprawimy, że Twoja strona zdobędzie więcej klientów z Google!

Każdego dnia miliony internautów szukają produktów i usług poprzez wyszukiwarkę Google. Wiesz ile spośród nich mogłoby trafić na Twoją ofertę, gdybyś zadbał o jej pozycjonowanie?

70zgoogle

60-70% klientów kupujących w sklepach internetowych przychodzi do serwisu z Google. Tak dokładnie, blisko 3/4 przychodu w e-commerce pochodzi z wyszukiwarki.

Jeśli jesteś już zdecydowany i chcesz usłyszeć więcej informacji bezpośrednio – wyślij do nas wiadomość odrazu! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej już teraz, przewiń niżej.

Napisz, wyślemy Ci ofertę usług SEO!

 sebastian@websem.pl

 

Study case – jak działamy?

Dawniej praktycznie wszystkie agencje oferowały swoim klientom wybór kilku (3, 5, 10) słów kluczowych, które podlegać będą pozycjonowaniu. W dzisiejszych czasach taki sposób realizacji pozycjonowania nie ma absolutnie sensu i ogranicza rozwój biznesu klienta.

wzrost_ilosc_slow_an

Witryny mogą i powinny być widoczne na jak największą ilość słów kluczowych. Co to oznacza? Że ograniczanie się do 10 słów nie jest najkorzystniejszym wyborem. Dlatego od początku swojej działalności oferujemy pozycjonowanie szerokie (ang. long tail) – którego celem jest wypracowanie widoczności na kilkadziesiąt lub nawet kilkaset fraz.

Popatrz na wykres powyżej, to wykres wzrostu widoczności w Google strony jednego z naszych klientów. Rozpoczynaliśmy z pułapu kilku słów kluczowych na które witryna była naturalnie widoczna. Po paru miesiącach witryna osiągnęła widoczność na 3950 fraz i generowała dziesiątki tysięcy wejść z wyszukiwarki. To jest sukces!

przyrost90prodochodow

Zastanawiasz się, jak pozycjonowanie stron może przełożyć się na Twoje zyski? Zobacz dane z Google Analytics jednego z naszych klientów z branży obuwniczej. Wzrost przychodu z wyszukiwarki w wyniku pozycjonowania to aż 91% – z 25 do aż 48 tys. złotych!

Jakie usługi marketingowe oferujemy?

Nasza oferta skupia się na budowaniu widoczności Twojej firmy w internecie! Oferujemy przede wszystkim:

  • pozycjonowanie – realizacja pozycjonowania szerokiego sklepów internetowych (ang. long tail)
  • audyt SEO – analiza i rekomendacje dot. optymalizacji witryny pod wyszukiwarki
  • link building (marketing szeptany, content marketing)
  • kampanie Adwords
  • szkolenia SEO, social media i content marketing.

Zaufali nam:

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicachtestosteronebohoboco-entryedarling_logoPrint

Usługi marketingowe – jak możemy pomóc w Twoim biznesie?

[pirate_forms]