Kurs pozycjonowania
od Podstaw

Jesteś tutaj zapewne z jednego powodu. Masz swoją stronę internetową i chcesz by była na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google. Zgadłem? Świetnie! Pora na konkrety.

Nasz kurs pozwoli Ci na rozpoczęcie nauki pozycjonowania od absolutnych podstaw, dzięki czemu zrozumiesz wszystkie aspekty mające wpływ na skuteczne SEO. Prezentacja konkretnych i praktycznych przykładów na tzw. studiach przypadku pomoże Ci poznać wszystkie szczegóły, które mają wpływ na pozycjonowanie.

Nasz poradnik SEO umożliwi Ci rozpoczęcie nauki od samego początku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć naukę od dowolnego tematu, aby poszerzyć swoją wiedzę. Staraliśmy się opisać wiele tematów w dosyć szeroki sposób, co z całą pewnością ucieszy osoby szukające uzupełnienia już posiadanej wiedzy.

A teraz koniec czytania i do roboty!

Po przejrzeniu całego kursu:

  • Dowiesz się dlaczego pozycjonowanie jest kluczowym elementem sukcesu twojej strony.
  • Poznasz techniki, dzięki którym będziesz mógł optymalizować kod swojej witryny.
  • Będziesz wiedział jak skutecznie zdobywać pozycję w wynikach wyszukiwania
  • Nauczysz się skutecznie dobierać słowa kluczowe do swojego serwisu – tak by przynosiły rzeszę czytelników czy klientów.
  • Zaoszczędzisz funduszy wydawanych na drogie książki o pozycjonowaniu, dzięki wiedzy znalezionej w kursie pozycjonowania online. Darmowe pozycjonowanie – bez wydatków na specjalistów, książki, materiały – wszystkiego dowiesz się z tej strony.
  • Zaczniesz patrzeć na pozycjonowanie jako na źródło dochodu, zwiększenie prestiżu strony, ale także jej oglądalności.
  • Kurs pozycjonowania to ciągle poszerzane źródło wiedzy z zakresu pozycjonowania,promowania jaki i prowadzenia stron internetowych. Wszystkie artykuły pisane są tak, by były zrozumiałe głównie dla osób chcących zacząć swoją przygodę z pozycjonowanie.

Autor kursu pozycjonowania

Sebastian Jakubiec

twórca agencji websem.pl oraz autor kursu Poradnik SEO

Koordynuje projektami marketingowymi dziesiątek firm, główniez branży e-commerce. Certyfikowany specjalista Google Adwords i Analytics.