Informacje

  1. Usługi SEO
  2. Autor
  3. Kontakt
  4. Partnerzy
  5. Inni o kursie

Usługi SEO

Potrzebujesz skorzystać z profesjonalnych usług SEO? Zapraszam do zapoznania się z moją propozycją. Dotychczas z moich usług skorzystała spora grupa klientów - korzystając z pozycjonowania, konsultingu lub moich produktów. Poniżej loga niektórych z nich.

Zaufali mi
  • Logo klienta usługi SEO i SEM: eDarling
  • Logo klienta usługi SEO i SEM: PizzaNoc
  • Logo klienta usługi SEO i SEM: Brafiteria
  • Logo klienta usług SEO i SEM: Kosowscy
  • Logo klienta usług SEO i SEM: Marpol

Pozycjonowanie

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu Twoja strona dotrze do większego grona odbiorców - będąc wyżej w wynikach wyszukiwania. Będącc na pierwszej stronie, często wpisywanych wyszukiwań - masz niewyobrażalną szansę zdobycia stałego czytelnika, zainteresowanego klienta, wiernego odwiedzającego. Proponuję Ci kompleksowe usługi pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. W przypadku każdego zlecenia usługa jest wyceniana indywidualnie - uwzglniając: zapotrzebowanie klienta, rodzaj strony ale też Twoje możliwości finansowe...

Jeśli chcesz czerpać zyski z sieci: napisz do mnie teraz!

Audyt SEO

Audyt to kompleksowa analiza ponad 100 czynników SEO, mających wpływ na pozycjonowanie Twojej witryny internetowej! W ramach audytu sprawdzana jest struktura kodu witryny, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, jakość linkowania prowadzącego do Twojego serwisu oraz dziesiątki innych elementów. Audyt zawiera szczegółowe wskazówki, jak samodzielnie zoptymalizować witrynę by przełożyło się to na wyniki w Google.

Audyt pozwala zwiększyć ruch na stronie nawet o 200-300% - dzięki poprawie widoczności strony w wyszukiwarce! Wdrożenie zaleceń audytu SEO pozwala podnieść pozycje strony w wyszukiwarce na najważniejsze kluczowe od 30-73%, a także zwiększyć ich ilość (nawet 3 krotnie).

Podstawowy audyt SEO (10 najważniejszych rzeczy) - 400 zł
Kompleksowy audyt SEO
- strona firmowa, wizytówka - od 600 zł
- sklep internetowy, rozbudowany portal - od 900 zł
Każdorazowo dokonywana jest indywidualna wycena, odpowiadająca wymaganym nakładom pracy

Chcesz otrzymać rekomendacje dotyczące optymalizacji Twojej witryny? Napisz do mnie teraz!

Konsultacje i szkolenia SEO

Konsultacje pozwalają podczas indywidualnej i bezpośredniej rozmowy wypracować najlepszą strategię pozycjonowania oraz optymalizacji Twojego serwisu, dzięki czemu wskazane rozwiązania są na bieżąco omawiane i rozbijane na zadania do wdrożenia. Podczas konsultacji pracujemy nad poszczególnymi elementami serwisu, jego aktualną sytuacją i tym jak możesz zwiększyć swoją widoczność w wyszukiwarce.

Podczas szkoleń SEO możesz nauczyć się jak samodzielnie realizować pozycjonowanie, dzięki czemu oszczędzisz pieniądze i czas. Jeśli posiadasz w swojej firmie osoby odpowiedzialne za marketing - zainwestuj, by mogły skutecznie wdrażać SEO w Twoim biznesie!

Konsultacje - 250 zł/sesje
Szkolenia SEO - cena omawiana indywidualnie na podstawie potrzeb klienta

Chcesz się skonsultować lub zainwestować w szkolenie SEO? Nie czekaj, umów się teraz!


Śledź nowości w serwisie